Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka sieć komórkowa ma najlepszą ofertę dla firm?
Która sieć komórkowa ma obecnie najlepsza ofertę dla małej firmy? Głównie interesują mnie darmowe rozmowy oraz internet. Możecie coś podpowiedzieć?
 Odpowiedz
Ja mam w Plusie już od bardzo dawna i jestem zadowolona. Pytanie czy chcesz nowy numer, czy może chcesz przenieść i przedłużyć umowę. No i czy chcesz nowy telefon, czy umowę bez.
 Odpowiedz
No właśnie na pewno chce nielimitowane rozmowy i internet. Co do telefonu to się zastanawiam, bo sprawdzałam w KOMÓRKOMACIE i szczerze mam wrażenie, że taniej telefon kupie osobno a jak umowa jest bez telu to jest korzystniejsza.
 Odpowiedz
To jak już chcesz telefon osobno to po co Ci abonament? Przecież za te same pieniądze możesz mieć na karte z pakietami i doładowania też na FV możesz mieć.
 Odpowiedz
I za doładowania mogę normalnie wliczać FV w koszty?
 Odpowiedz
Oczywiście, że możesz FV za doładowania normalnie wrzucać w koszty firmy tak jak byś miał telefon z abonamentem. Za abonament Fv wrzucasz w koszty również. Za doładowania możesz normalnie dostać FV nawet jak robisz je za pośrednictwem bankowości internetowej.
 Odpowiedz
A widzisz to nie wiedziałem. Jak tak można, to jeszcze raz przez Komórkomat porównam oferty prepaid i abonamentu i zobaczę co się jeszcze opłaca bardziej. Myślę jeszcze nad nowym telefonem, jakiś model możecie polecić?
 Odpowiedz
Co do telefonu to musisz się zastanowić czego od niego oczekujesz i jaki masz budżet. Ja co prawda od kilkunastu lat korzystam z i Phone, zmieniam co dwa lata na nowszy model. Ale wiem, że Samsungi też są fajne.
 Odpowiedz
No i Phone to wiem, że fajny telefon. Ale drogi. Chociaż może warto się zastanowić na zakupem nawet używanego.
 Odpowiedz

Skocz do: